Premiera The Legend of Zelda na Wii U opóźniona

Gra nie ukaże się w tym roku.

Producent gry The Legend of Zelda na Wii U - Eiji Aonuma - poinformował w komunikacie wideo, że tytuł nie ukaże się w tym roku, jak wcześniej zapowiadano.

1
Link zmienia cel na przyszły rok

- W ostatnich trzech miesiącach zespół na własną rękę doświadczył swobody eksploracji, z którą nie mieliśmy do czynienia w poprzednich odsłonach serii - mówi deweloper w nagraniu.

- Odkryliśmy kilka nowych możliwości dla gry. Podczas gdy pracowaliśmy nad wcieleniem ich w życie, ciągle pojawiały się nowe pomysły. Wydaje się, że mamy potencjał na stworzenie czegoś, co przekracza moje własne oczekiwania.

- Obserwując nasze prace zauważyłem, że zamiast skupiać się na określonym terminie i wydać grę zawierającą tylko to, co w takim okresie możemy zrealizować, powinniśmy skupić się raczej na zrealizowaniu wszystkich tych pomysłów.

- Przepraszam wszystkich, którzy oczekują gry jeszcze w tym roku, ale 2015 r. nie jest już naszym głównym priorytetem.

Co więcej, z osobnego wpisu na Twitterze dowiedzieliśmy się, że „nowa Zelda” nie pojawi się na tegorocznych targach E3.

Najważniejszą zmianą w The Legend of Zelda na Wii U będzie otwarta struktura świata. Gracze nie będą ograniczani dokładnie wytyczonymi ścieżkami, a dotarcie do celu będzie możliwe na kilka różnych sposobów. Takie podejście wpłynie w znaczny sposób na zagadki środowiskowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami