DLC z Harley Quinn do Batman: Arkham Knight będzie prequelem

Ujawniono szczegóły.

Sklep Amazon ujawnił, że DLC z Harley Quinn do Batman: Arkham Knight będzie prequelem podstawowej gry.

1

Rozszerzenie dodawane jest do zamówień przedpremierowych - także w Polsce. Zawartość tego typu najczęściej trafia później do sprzedaży także jako osobne dodatki.

Harley Quinn sieje w DLC zniszczenie w szeregach policji, starając się odbić swoją koleżankę - Poison Ivy (dzięki, CinemaBlend).

Twórcy przygotowują nowe umiejętności, gadżety i bronie, ale główną rolę podczas walki odegra kij baseballowy. Dodatkowo otrzymamy także cztery mapy z wyzwaniami, wewnątrz posterunku policji w Blüdhaven.

Jak ujawniono już wcześniej, zamówienia przedpremierowe nagradzane są także pakietem misji z Red Hoodem w roli głównej, ale tylko w przypadku zakupu w sieci Gamestop. Na temat tego rozszerzenia wiemy niewiele, ale prawdopodobnie w przyszłości również trafiono osobno do sprzedaży.

Warto przypomnieć również, że gracze kupujący Batman: Arkham Knight na PlayStation 4 dostaną na wyłączność zawartość cyfrową ze Strachem na Wróble.

Tytuł zadebiutuje 23 czerwca na PC, PS4 i Xbox One, jako zwieńczenie trylogii od studia Rocksteady.

2

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami