Devil May Cry 4 Special Edition odda w ręce graczy trzy nowe postacie

Odświeżone wydanie trafi na PS4, Xbox One i PC latem.

Devil May Cry 4 Special Edition zaoferuje trzy nowe postacie z własnymi zestawami ciosów i umiejętności - poinformowali deweloperzy z Capcomu na oficjalnym blogu.

Gracze będą mogli wcielić się nie tylko w Nero i Dantego, lecz także w Vergila, Trish oraz Lady. Szczególnie interesująca wydaje się ostatnia wojowniczka, gdyż skupi się na korzystaniu z broni palnej.

Vergil - ulubieniec miłośników cyklu - skorzysta z nowej mechaniki Koncentracji, która uzupełni jego charakterystyczny styl walki „iaijutsu”. Ataki bohatera będą tym silniejsze, im mniej błędów popełni. Umiejętność Grim Trick pozwoli Vergilowi teleportować się na krótki dystans korzystając ze specjalnych iluzji.

Zapowiedziano też, że w edycji specjalnej na wszystkich platformach pojawi się Legendary Dark Knight Mode - tryb dostępny do tej pory tylko w wersji PC. Stawia on gracza naprzeciwko hordy przeciwników.

Poza tym, deweloperzy ulepszą jakość tekstur. Wersja konsolowa zadziała w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Devil May Cry 4 Special Edition ukaże się na PS4, Xbox One i PC latem.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami