Snajperski dodatek do Arma 3 zadebiutuje 8 kwietnia

Razem z darmową aktualizacją.

Studio Bohemia Interactive ogłosiło, że dodatek Marksmen DLC do strzelanki Arma 3 zadebiutuje 8 kwietnia. Cenę ustalono na 13 euro (ok. 54 zł).

1
W dwójnogu siła

Podstawową zawartością wprowadzaną w rozszerzeniu jest pięć nowych karabinów, przeznaczonych oczywiście do strzelania na najdalsze odległości. Skorzystamy także z dwóch lekkich karabinów maszynowych, celowników optycznych i kamuflaży.

Równocześnie z dodatkiem, gra otrzyma też darmową aktualizację, dodającą między innymi dwójnogi i tłumiki, dziewięć malowań twarzy i trzy kamizelki.

Bez żadnych opłat zagramy od 8 kwietnia również w nowym trybie - End Game. Celem jest tutaj zabezpieczenie i dostarczenie cennych schematów.

Inne innowacje w darmowym dodatku to także bonusy do celności, gdy nasza postać znajduje się w pobliżu stabilnej powierzchni. Celowanie ułatwi też rozłożenie dwójnogu.

Arma 3 to realistyczny symulator współczesnego pola walki. Produkcja debiutowała we wrześniu 2013 roku. Koncentruje się na zmaganiach sieciowych, ale oferuje także kampanię dla pojedynczego gracza.

2

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami