Gabe Newell z Valve o potencjalnych pracach nad Half-Life 3

Nie wstrzymujcie oddechów.

Założyciel i szef Valve - Gabe Newell - podzielił się ostatnio kilkoma spostrzeżeniami na temat ewentualnych prac jego studia nad Half-Life 3.

1
Newell jako mapa do Cities: Skylines? Dlaczego nie.

- Gdyby spora grupa osób wewnątrz firmy uznała, że chce to zrobić i ma ku temu dobre powody, to tylko w takim przypadku powrócilibyśmy do takiego super-klasyka - wyjaśnił popularny producent, studząc nieco nadzieje fanów.

Newell mówił o Half-Life 3 w podkaście GameSlice (dzięki, Polygon). Dalej był nie mniej tajemniczy.

- Idziemy do przodu. Ale takie podejście nie zawsze musi znaczyć to, czego obawiają się gracze.

A gracze obawiają się, że Half-Life 3 nigdy nie powstanie. Deweloper zdaje się uspokajać w ten sposób, że legendarna seria może jednak kiedyś powrócić.

- Rozumiem fanów - dodaje Newell. - Sam lubię różne seriale, pisarzy, filmy, gry. Rozumiem, gdy ktoś wyraża obawy, że nigdy więcej nie zobaczy ulubionej serii.

- Zdajemy sobie sprawę z takich głosów. Ostatecznie myślę jednak, że konsumenci będą zadowoleni ze sposobu, w jaki spędzamy czas i jak zamieniamy go na produkty rozrywkowe. Ale zamierzamy także bazować na tym, czego się nauczyliśmy, a jest tego sporo. Nie postawimy nagle na retro, ponieważ jest zbyt wiele interesujących rzeczy, których się nauczyliśmy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami