Farming Simulator 15 zadebiutuje 19 maja na konsolach

PS3, PS4, X360 i Xbox One.

Po niemal milionie sprzedanych egzemplarzy na PC, Farming Simulator 15 szykuje się do podboju kolejnych platform sprzętowych. Popularny symulator pracy na roli ukaże się 19 maja na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

1

Produkcja debiutowała na PC w październiku ubiegłego roku. Gra cieszy się dużą popularnością także w Polsce - w naszym kraju sprzedano już ponad 30 tysięcy egzemplarzy.

Wśród przygotowanych innowacji znalazła się między innymi technika physical-based rendering, podnosząca jakość oświetlenia, a także tryb sieciowy dla 16 wirtualnych rolników (tylko na PS4 i Xbox One).

Nowości w mechanice rozgrywki obejmują kolejne zajęcia dla rolników, z możliwością ścinania drzew włącznie. Wirtualni drwale skorzystają z odpowiednich maszyn.

Dostępne środowiska to gospodarstwo rolne w Skandynawii oraz odświeżona farma w Ameryce Północnej. Twórcy odwzorowali ponad 140 autentycznych pojazdów od 40 słynnych producentów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami