Tyranid Invasion - nowa strategia mobilna w świecie Warhammera 40K

Od twórców Warhammer Quest.

Twórcy Warhammer Quest - studio Rodeo Games - pracują nad nową strategią mobilną w uniwersum Warhammera 40K.

Turowe Deathwatch: Tyranid Invasion ukaże się latem tego roku na urządzeniach napędzanych systemem iOS, bazując na silniku Unreal Engine 4.

Kontrolujemy drużynę Space Marines z zakonu Deathwatch, walcząc z Tyranidami. Mapy przygotowano w trzech wymiarach, więc możemy swobodnie obracać kamerę.

Kampanię podzielono na 10 aktów, po 4 misje każdy. Dodatkiem jest księga Codex, z wirtualnymi naklejkami z elementami wyposażenia, bronią i reliktami.

„Chcemy odtworzyć wrażenia towarzyszące graniu w klasyczne bitewniaki od Games Workshop, gdzie możemy spokojnie zaplanować tury w wyprzedzeniem” - zapewnia producent Ben Murch.

Każda jednostka z maksymalnie pięcioosobowego zespołu ma własne umiejętności, zdobywane wraz z kolejnymi punktami doświadczenia. Jeśli jednak Space Marine zginie podczas misji, straci te punkty.

Obecnie nie potwierdzono jeszcze wersji PC, ale podobnie było w przypadku Warhammer Quest, które najpierw debiutowało na urządzeniach mobilnych, by później trafić na Steam.

Poniżej pierwsze screeny i trailer.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Wesley Yin-Poole

Wesley Yin-Poole

Deputy Editorial Director  |  wyp100

Wesley is deputy editorial director of ReedPop. He likes news, interviews, and more news. He also likes Street Fighter more than anyone can get him to shut up about it.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami