Cztery mapy i więcej zombie w DLC do Call of Duty: Advanced Warfare

AKTUALIZACJA: Jest trailer.

Aktualizacja (31.03.2015): Zgodnie z obietnicami, Activision przygotowało zwiastun dodatku Ascendance do Call of Duty: Advanced Warfare, pokazując między innymi nowy rodzaj przeciwnika - robota zombie.

*

Oryginalna wiadomość (18.03.2015): Drugi z planowanych zestawów DLC do strzelanki Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 31 marca na konsolach X360 i Xbox One - ogłosił wydawca, firma Activision.

1
Perplex

Pakiet o nazwie Ascendance trafi na PC i konsole PlayStation z opóźnieniem - zapewnie miesięcznym.

Dodatek zawiera cztery mapy. Perplex rozgrywa się na terenie pięciopiętrowego budynku w Sydney, Site 244 opowiada o tajemniczym statku obcych pod górą Mount Rushmore, Climate to mała utopia stworzona przez ludzi, a Chop Shop to fabryka produkująca egzoszkielety.

Listę innowacji zamyka drugi rozdział kampanii w kooperacyjnym trybie Exo Zombies, nowa broń łącząca cechy lekkiego karabinu maszynowego i strzelby oraz kolejna playlista, koncentrująca się na mapach wykorzystujących możliwości pancerzy wspomaganych.

Twórcy nie zaprezentowali jeszcze żadnych fragmentów rozgrywki - na te musimy poczekać do 29 marca, do imprezy Call of Duty Championship.

W planach są jeszcze dwa rozszerzenia: Supremacy oraz Reckoning, każde z czterema mapami. Wszystkie dodatki dostępne są osobno lub w ramach przepustki sezonowej.

„Advanced Warfare sprawia ogrom frajdy w trybie sieciowym. Od wielu lat wieloosobowa rywalizacja nie była tak angażująca w serii Call of Duty” - napisał Mateusz w recenzji gry.

2
Site 224

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Crysis 4 oficjalnie zapowiedziany

Aktualizacja: Crytek potwierdza. Jest też teaser.

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

Valve po cichu zmieniło interfejs Half-Life 2 - przed premierą Steam Deck

Większe ikony i przystosowanie do obsługi padem.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami