Problemy z serwerami GTA 5 po premierze napadów w GTA Online

Zbyt duże zainteresowanie.

Część graczy GTA Online ma problemy z połączeniem z serwerami, po tym jak Rockstar opublikował darmowe rozszerzenie tego trybu, zawierające kooperacyjne napady.

1
Człowiek w pracy, małpa w banku

Wygląda na to, że wszystkie wersje sprzętowe produkcji zmagały się ze zbyt dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników.

Większe kłopoty mieli jednak gracze korzystający z Xbox Live. Pojawiły się raporty o problemach z dołączaniem do rozgrywki, pobieraniem zakupionej wcześniej zawartości czy nawet logowaniem do profilu.

„Zdajemy sobie sprawę z problemów z połączeniem do GTA Online i z kłopotów z działaniem Xbox Live” - napisano na oficjalnej stronie pomocy technicznej studia Rockstar. „Pracujemy nad tym, by przywrócić dostęp tak szybko, jak to tylko możliwe.”

Obecnie wszystkie wersje wydają się funkcjonować poprawnie, ale Xbox Live ostrzega o możliwych utrudnieniach z pobieraniem zakupionej zawartości na X360. Tutaj również pojawiły się zapewnienia o pracach nad szybkim rozwiązaniem problemów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami