Premiera Uncharted 4 opóźniona do wiosny przyszłego roku

Trudna decyzja Naughty Dog.

Przedstawiciele studia Naughty Dog poinformowali, że premiera gry Uncharted 4: A Thief's End została opóźniona. Gra ukaże się wiosną przyszłego roku.

1
Nie smuć się, Drake

Pierwotnie planowano debiut jeszcze w tym roku.

„Spędziliśmy wiele lat z Nathanem Drakem. Postać ta wiele znaczy dla zespołu, a opowiedzenie kolejnego rozdziału opowieści z jego udziałem nie jest łatwym zadaniem” - napisano na oficjalnym blogu Sony.

„Gra zasługuje na najdrobniejszą dbałość o szczegóły, dokładnie zaplanowane tempo i pełną niuansów historię, z jakiej słynie Naughty Dog.”

„Podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu premiery. Kilka dodatkowych miesięcy pozwoli upewnić się, że jakość Uncharted 4: A Thief's End będzie zgodna nie tylko z naszymi standardami, ale także z oczekiwaniami graczy.”

Akcja Uncharted 4 toczy się trzy lata po Uncharted 3. Drake żyje spokojnie w związku z Eleną, gdy na miejscu pojawia się jego brat, uznany za martwego - Sam. Mężczyzna jest w poważnych tarapatach i jego życie zależy teraz od tego, czy znajdzie tajemniczy artefakt Henry'ego Avery'ego - pirata żyjącego w drugiej połowie XVII wieku.

Zobacz: Uncharted 4: Kres Złodzieja Recenzja

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami