Konsolowy zespół ze studia The Creative Assembly - odpowiedzialny ostatnio za horror Obcy: Izolacja - poszukuje deweloperów do kolejnego projektu.

Włoska strona internetowa z-giochi dostrzegła kilka ogłoszeń o pracę na oficjalnej witrynie firmy (dzięki, Videogamer). Jeden z anonsów mówi o zapotrzebowaniu na programistę specjalizującego się w rozgrywkach sieciowych.

„Tworzymy kolejny multiplatformowy hit AAA i kandydat ma szansę stać się częścią zespołu odpowiedzialnego za możliwość dzielenia się wrażeniami” - czytamy w opisie.

Pożądane jest doświadczenie w pracach deweloperskich na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Otwartych jest także wiele innych pozycji wewnątrz zespołu. Nie wiadomo oczywiście, o jakim projekcie mowa w ogłoszeniach. Możliwe, że po sukcesie gry Obcy: Izolacja zdecydowano się rozpocząć prace nad kontynuacją.

Jeśli tak jest w rzeczywistości, to wzmianka o „dzieleniu się wrażeniami” zdaje się sugerować większą koncentrację na opcjach wieloosobowych. Być może mowa o kooperacji?

The Creative Assembly na pewno nie może narzekać na brak zajęć. Studio zajmuje się teraz także Total War: Arena, Total War Battles: Kingdom oraz odsłoną serii Total War na licencji gry bitewnej Warhammer Fantasy.

Reklama