Do 15 marca trwają darmowe testy kosmicznego symulatora Star Citizen

Jest też nowy model zniszczeń.

Podobnie jak w ubiegłym roku, twórcy kosmicznego symulatora Star Citizen organizują darmowy okres testowy dla zainteresowanych graczy.

1

Jak informuje serwis Star-Citizen.com.pl, wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie z kodem PAXEASTFREEFLY2K15, by do 15 marca móc zasiąść za sterami jednego z szykowanych przez twórców statku - Hornet F7C.

Po aktywacji dostępne są tryby Free Flight oraz Vanduul Swarm, gdzie zmagamy się z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Twórcy gry ze studia Cloud Imperium Games opublikowali także materiał wideo, prezentujący nowy model zniszczeń w Star Citizen.

Pomimo imponującego wyglądu, nowy system ma w mniejszym stopniu obciążać komputery, biorąc pod uwagę szereg czynników. Trafione powierzchnie zachowają się inaczej w zależności od temperatury czy grubości.

Star Citizen to rekordzista w kategorii projektów finansowanych przez społeczność. W oryginalnej kampanii na Kickstarterze w listopadzie 2012 roku zebrano 2,1 mln dolarów, ale do teraz na konta twórców wpłynęło już niemal 75 milionów.

Pełna wersja będzie połączeniem Wing Commander, Privateer i Freelancer. Fabuła inspirowana jest upadkiem Cesarstwa Rzymskiego. Poza kampanią dla pojedynczego gracza dostaniemy możliwość gry wieloosobowej i w kooperacji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami