Niezależna przygodówka Ether One trafi na PlayStation 4

O kruchości ludzkiego umysłu.

Niezależna gra przygodowa Ether One ukaże się na konsolach PlayStation 4 z nowym silnikiem graficznym - wynika ze zwiastuna opublikowanego na konferencji GDC w tym tygodniu.

1
Już nie ma dzikich plaż

Produkcja debiutowała na PC w marcu ubiegłego roku, zbierając wysokie oceny w recenzjach. Do 9 marca na Steamie trwa promocja, w ramach której grę kupić można za 10 euro (ok. 42 zł).

Deweloperzy poinformowali na oficjalnym blogu, że są „w ostatnich fazach” przenoszenia gry na nowy silnik graficzny - Unreal Engine 4. Nie podano jeszcze daty premiery na PlayStation 4.

Akcję w Ether One obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Wcielamy się w „Restorera”, podróżującego we wspomnieniach jakiejś osoby, związanych z brytyjskim miasteczkiem górniczym.

Prowadzi nas głos lekarza. Podczas przygody nie spotkamy żadnych innych postaci, ale znajdziemy notki i listy, często pomocne podczas rozwiązywania licznych zagadek logicznych.

„Ether One to gra przygodowa opowiadająca o kruchości ludzkiego umysłu” - czytamy w oficjalnym opisie. „Możemy wybrać dwie ścieżki w przygotowanym świecie.”

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami