Giveaway: 1000 kodów do zamkniętej bety World of Tanks Generals

Złap kod i zagraj w betę.

Na początku tygodnia ruszyły zamknięte beta testy gry World of Tanks Generals. Najnowszy projekt Wargamingu to kolekcjonerska karcianka, osadzona w realiach II wojny światowej, nastawiona przede wszystkim na bitwy pomiędzy graczami. Dostępna będzie z dowolnej przeglądarki, oczywiście w modelu Free to Play.

1
Karcianka wojenna? Czemu nie!

W dzisiejszym giveawayu mamy dla Was aż 1000 kodów do bety. Wystarczy kliknąć w poniższy link, złapać klucz i od razu przejść do zabawy. W sam raz na weekend!

Jak informują twórcy, w zamkniętej becie dostępnych jest ponad 200 unikatowych kart z trzech nacji - Niemiec, Rosji i USA. Z armią kart w talii i różnymi podejściami strategicznymi, każda bitwa może być niepowtarzalna. Błyskawiczne uderzenia, taktyczne podchody lub frontalne, wyniszczające wymiany ognia - to wszystko czeka na graczy w World of Tanks Generals.

Co ważne, gracze biorący udział w testach będą mieć możliwość przekazania swoich wrażeń deweloperom, a zebrane opinie posłużą do ulepszania gry i będą stanowić wkład w dopracowanie rozgrywki.

*

Nie chcesz, by ominął Cię następny giveaway z ciekawymi kodami?
Polub nas na Facebooku, by być na bieżąco.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami