Wolfenstein: The Old Blood zapowiedziane

Samodzielny dodatek do The New Order ukaże się w maju.

Przedstawiciele Bethesdy zapowiedzieli dziś samodzielny dodatek do Wolfenstein: The New Order. Produkcja zatytułowana The Old Blood trafi do sprzedaży 5 maja.

Rozszerzenie będzie dostępne w dystrybucji cyfrowej i - poza Xbox One - pudełkowej. Co ważne - nie zapowiedziano edycji na PlayStation 3 i Xbox 360. Cena dodatku to 19,99 euro, czyli ok. 83 zł.

Akcja The Old Blood rozgrywa się w roku 1946, a więc przed wydarzeniami z The New Order. Gracze wcielą się oczywiście w B.J. Blazkowicza i wyruszą do Bawarii. W pierwszej części włamią się do zamku Wolfenstein i zmierzą się z naczelnikiem więzienia.

Później bohater przybędzie „do miasta Wulfburg, gdzie nazistowska archeolog wykopuje tajemnicze artefakty, mogące uwolnić mroczną, starożytną moc”.

Dodatek zaoferuje także nowe elementy uzbrojenia - niektóre można dostrzec na pierwszym zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Materiał obejrzycie poniżej.

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami