Aktualizacja GTA Online doda nie tylko napady, ale też nowe tryby

Oraz codzienne wyzwania.

Aktualizacja wprowadzająca drużynowe napady do GTA Online doda także szereg innych trybów rozgrywki - poinformowało studio Rockstar.

1
Trudne życie rowerzysty

Wraz z kończeniem kolejnych napadów odblokujemy trzy opcje sieciowej rywalizacji.

Pierwszy - Come Out to Play - to zmagania dwóch trzyosobowych zespołów. Członkowie jednej grupy maja tylko po jednym życiu, ale mogą korzystać z motorów i quadów. Druga drużyna musi pozostać „na nogach”, ale możne odradzać się w nieskończoność.

Kolejna opcja zabawy to Siege Mentality. Maksymalnie czwórka obrońców odpiera tu ataki sześciu napastników uzbrojonych w strzelby. Celem jest jak najdłuższe przeżycie ofensywy.

Ostatni tryb rywalizacji - Hasta La Vista - stawia na nietypowy wyścig kierowców ciężarówek z rowerzystami. Zadaniem jest dotarcie do celu zanim zmiażdży nas 18-kołowy gigant.

Codziennie w GTA Online pojawią się także nowe wyzwania - trzy inne misje każdego dnia.

Rockstar doda również wewnętrzny system komunikacji email do kontaktowania się ze znajomymi oraz szereg nowych nagród, obejmujących elementy stroju i ulepszenia dla samochodów.

Aktualizacja ukaże się 10 marca na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Posiadacze PC muszą poczekać do 14 kwietnia, czyli do premiery GTA 5.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami