Taktyczne Shadowrun Online zmienia tytuł i otrzymuje datę premiery

Jest też trailer.

Kooperacyjna gra taktyczna Shadowrun Online zmieniła tytuł Shadowrun Chronicles: Boston Lockdown, by nie wprowadzać graczy w błąd. Podano także datę premiery: 28 kwietnia tego roku, na PC, Maca i Linux.

1
Niebieski miś-duch kluczem do sukcesu

„Wydaje nam się, że nowa nazwa usuwa kilka skojarzeń związanych ze słowem »Online«, które nie dotyczą naszej gry, a mogły wywoływać rozczarowanie” - napisano na oficjalnej stronie.

„»Chronicles« opisuje nasz cel, polegający na opowiadaniu nowych historii i wydawaniu nowej zawartości, bazującej na poczynaniach wszystkich graczy.”

Jak można się domyślić, podtytuł Boston Lockdown oznacza pierwszy rozdział zaplanowanej przez Cliffhanger Productions opowieści.

Akcja toczy się w Bostonie, w roku 2076. Uniwersum bazuje na „papierowej” grze fabularnej Shadowrun, łączącej cyberpunkową technologię z rasami i magią, znanymi lepiej ze światów fantasy.

Na początku rozgrywki tworzymy własną postać. Możemy grać samotnie i samodzielnie sterować grupą bohaterów lub dołączyć do sieciowej kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Są też inne elementy sieciowe: główne centrum społecznościowe, gdzie możemy spotkać inne postacie oraz rozgrywki „gracz kontra gracz”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami