Nowe lokacje i postać w piątym DLC od horroru Obcy: Izolacja

Dziś premiera.

Dzisiaj w dystrybucji cyfrowej debiutuje piąte rozszerzenie DLC do horroru Obcy: Izolacja od studia The Creative Assembly.

1
Tak czuję się w poniedziałek

Dodatek - o nazwie The Trigger - obejmuje trzy mapy do trybu Survivor. Jest też nowa postać - Ricardo, znany już z kampanii fabularnej.

Akcja w rozszerzeniu toczy się przed wydarzeniami z Obcy: Izolacja. Ricardo stara się zabić Obcego z wykorzystaniem materiałów wybuchowych. Musimy zabezpieczyć miejsce służące do transferu więźniów, znaleźć zaginionego kolegę i wystrzelić Aliena w kosmos. Taki jest przynajmniej plan.

Poniżej dokładny harmonogram debiutów na poszczególnych platformach.

  • Steam: 3 marca
  • X360, Xbox One: 3 marca
  • PlayStation4, PS4: 4 marca

„Mimo pewnych niedociągnięć, Obcy: Izolacja to świetne, niepokojące doświadczenie i udany powrót Creative Assembly poza pole strategii. Jeśli chcecie poczuć strach przed kosmicznym mordercą na własnej skórze, lepszej okazji nie znajdziecie” - napisał w recenzji Mateusz.

Produkcja ukazała się w październiku ubiegłego roku. Wcielamy się w Amandę Ripley. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z „Obcego”. Córka bohaterki filmu jest inżynierem korporacji Weyland-Yutani, pragnąc poznać prawdę na temat zaginięcia matki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami