Mody do Skyrima już bez ograniczeń rozmiaru na Steamie

Nowa aktualizacja wersji PC.

Fani Skyrima stworzyli niezliczoną liczbę mniejszych i większych modyfikacji, ale dotychczas biblioteka na Steamie ograniczona była do tej pierwszej kategorii. Teraz deweloperzy zdecydowali się jednak zdjąć limit 100 MB, jaki wcześniej narzucono dla projektów ze Steam Workshop.

1
Latające statki? Dlaczego nie.

Opcja dostępna jest w wersji beta, lecz powinna zostać ukończona w najbliższym czasie.

Kontrowersje może wywołać fakt, że wszystkie modyfikacje będą teraz zarządzane właśnie z poziomu Steam Workshop. Znacznie zmniejszy to znaczenie innych serwisów, specjalizujących się w modach, takich jak Skyrim Nexus.

Dobra wiadomość jest taka, że proces instalacji i aktualizacji dodatkowej zawartości tego typu powinien być teraz prostszy i całkowicie zautomatyzowany.

Zestaw najlepszych modów do Skyrima znaleźć można w naszym artykule. Czyżby Bethesda miała większe plany dla serii The Elder Scrolls? Dowiemy się na tegorocznych targach E3, gdzie firma po raz pierwszy zorganizuje własną konferencję.

Bogatsza roślinność? Dlaczego nie.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami