Darmowy dodatek do Shovel Knight pozwoli wcielić się w bossa

Premiera w drugim kwartale.

Yacht Club Games ujawniło, że dodatek Plague of Shadows do platformówki Shovel Knight zadebiutuje w drugim kwartale tego roku, czyli w okresie od początku kwietnia do końca czerwca.

1

Rozszerzenie będzie dostępne za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji gry. Wcielimy się w Plague Knighta, jednego z bossów z zakonu No Quarter, z którym walczyliśmy wcześniej jako Shovel Knight.

Zadaniem w nowej kampanii będzie stworzenie potężnej mikstury, co zmusi nas do walki z towarzyszami - pozostałymi bossami.

Deweloperzy przygotowują system alchemii, a także kolejnych przeciwników, nową fabułę i styl rozgrywki.

Nie jest jeszcze jasne, na których platformach sprzętowych ukaże się Shovel Knight: Plague of Shadows. W kwietniu produkcja trafi na PlayStation 3, PS4 i PS Vita, a wcześniej debiutowała na PC, Macu, Linuksie, 3DS i Wii U.

Shovel Knight to platformówka z oprawą w stylu retro, inspirowana klasykami złotej ery konsoli NES - chociażby cyklem Mega Man.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami