Star Trek Online uhonoruje zmarłego aktora Leonarda Nimoy'a

Spock dostanie pomnik.

Dziesiątki graczy Star Trek Online zebrało się w ubiegły piątek, by uhonorować zmarłego Leonarda Nimoy'a, znanego najlepiej jako Mr. Spock w serii Star Trek.

1
Gracze STO zbierają się na planecie Vulcan

Odpowiedzialne za produkcję studio Cryptic ogłosiło, że w najbliższy czwartek - 5 marca - umieści w grze oficjalny pomnik, upamiętniający Nimoy'a.

Aktor zmarł w piątek, w wieku 83 lat. Wcielał się w popularnego Spocka w serialu telewizyjnym i w filmach. Brał także udział w promocji samego Star Trek Online - pojawił się na imprezie Star Trek Convention w 2008 roku, obok producenta Jacka Emmerta. Materiał wideo z tego wydarzenia znaleźć można poniżej.

W weekend w serwisie społecznościowym Reddit pojawił się screen, na którym gracze przybywają na wirtualną wersję planety Vulcan, by oddać hołd.

„Chcę jeszcze raz przekazać kondolencje przyjaciołom, rodzinie i fanom Leonarda Nimoy'a” - napisał producent wykonawczy Steve Ricossa na oficjalnym forum Star Trek Online.

„Wiadomość o jego śmierci zasmuciła wszystkich w Cryptic Studios i chcemy się upewnić, że nigdy nie zapomnimy o kulturowym wpływie, jaki miał aktor i odgrywana przez niego postać. Dlatego też zespół przygotowuje pomnik dla Spocka i Leonard Nimoy'a.”

„Mamy nadzieję, że dzięki temu podtrzymamy pamięć w naszej grze tak samo, jak żyje ona w naszych sercach.”

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami