Mobilna wersja Mortal Kombat X połączy bijatykę z karcianką

Gra dostępna będzie za darmo.

Przedstawiciele Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosili dziś, że deweloperzy z NetherRealm pracują nad wersją Mortal Kombat X na platformy mobilne.

Darmowy tytuł ma stanowić „hybrydę bijatyki i gry karcianej”. Zostanie udostępniony w kwietniu na iPada, iPhone'a oraz telefony i tablety z systemem Android.

„Rozbudowaliśmy funkcje łączące wersję mobilną z konsolowymi, by zaoferować graczom różne unikatowe nagrody za korzystanie z edycji przenośnej” - powiedział Ed Boon, dyrektor kreatywny.

Granie w konsolową lub komputerową wersję Mortal Kombat X ma także zagwarantować pewne bonusy w darmowej produkcji na smartfony i tablety.

Nieznane są właściwie żadne szczegóły dotyczące rozgrywki. Zdawkowe informacje o elementach gry karcianej sugerują jednak, że nie będziemy mieć do czynienia z tradycyjną bijatyką.

Wiadomo wyłącznie, że prezentacja pojedynków będzie zbliżona do tego, co obejrzymy na ekranach monitorów i telewizorów w zwykłym Mortal Kombat X. Ujrzymy więc charakterystyczne ciosy X-Ray oraz Fatality.

Poniżej pierwszy trailer darmowej gry. Mortal Kombat X debiutuje na wszystkich platformach 17 kwietnia. Podstawowa wersja - tradycyjna bijatyka - trafi na PS3, PS4, X360, Xbox One i PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami