Forza Horizon 2 otrzyma dodatek oparty na cyklu „Szybcy i Wściekli”

Już 27 marca. Przez dwa tygodnie DLC dostępne będzie za darmo.

Twórcy Forza Horizon 2 pracują nad dodatkiem do gry. Rozszerzenie - dostępne tylko w dystrybucji cyfrowej - związane będzie z filmową marką „Szybcy i Wściekli".

Pełna nazwa DLC brzmi Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious - informuje serwis ABC News. Premierę zaplanowano na 27 marca.

Dodatek będzie dostępny zarówno na Xbox One, jak też na X360. Co ważne - przez pierwsze dwa tygodnie wszyscy będą mogli pobrać nową zawartość za darmo. Później - od 10 kwietnia - rozszerzenie będzie można kupić za ok. 40 zł.

To samodzielny produkt - wymaganie podstawowej wersji gry nie jest wymagane.

Akcja toczy się przed wydarzeniami z filmu. Wcielimy się w kierowcę imieniem France, który musi zdobyć samochód dla mechanika Teja Parkera, w którego wcieli się Chris „Ludacris” Bridges.

Usiądziemy za kierownicami samochodów z Furious 7. Pojawi się więc 1970 Dodge Charger R/T, 1998 Toyota Supra, 1970 Plymouth Road Runner, 2012 Nissan GT-R, 1970 Plymouth Cuda, 2013 Jeep Wrangler, 2014 Maserati Ghibli S i 2015 Dodge Charger. Twórcy odwzorowują nawet wygląd zewnętrzny i modyfikacje wykonane na potrzeby produkcji filmowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami