Premiera GTA 5 na PC opóźniona do 14 kwietnia

Napady w GTA Online od 10 marca na konsolach.

Przedstawiciele studia Rockstar poinformowali, że Grand Theft Auto 5 trafi na PC dopiero 14 kwietnia, a nie - jak planowano wcześniej - 24 marca.

„Chcemy gorąco przeprosić posiadaczy PC z całego świata, z niecierpliwością odliczających dni do premiery gry, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby upewnić się, że oferowany produkt będzie najwyższej jakości, a napady i w pełni funkcjonalny tryb GTA Online będą działać bez najmniejszych problemów już w dniu premiery” - napisano w komunikacie.

„W ramach podziękowania za cierpliwość, osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży, otrzymają w prezencie 200 tysięcy wirtualnych dolarów do wykorzystania w GTA Online.”

Poinformowano również, że 10 marca do konsolowych wersji gry trafią „Napady”, dostępne w trybie Online. Ten rodzaj zabawy to jeden z najbardziej wyczekiwanych elementów GTA 5.

Napady pozwolą grupie czterech graczy wziąć udział w „wieloetapowych, intensywnych rabunkach na terenie Los Santos i Blaine County”. W ciągu najbliższych tygodni Rockstar udostępni więcej detali.

Poniżej galeria nowych obrazków, prezentujących przykładowe sceny z Napadów.

Reklama

Skocz do komentarzy (22)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (22)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami