Blizzard testuje system mikropłatności w Diablo 3

Na szczęście nie w Europie.

Deweloperzy z Blizzard Entertainment poinformowali, że na testowych serwerach - poza regionem europejskim i amerykańskim - wprowadzony zostanie system mikropłatności.

Mikrotransakcje będą częścią aktualizacji 2.2.0. Choć nie sprecyzowano w jakim regionie będą dostępne, prawdopodobnie chodzi o rynek azjatycki.

„Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy gracze są zainteresowani mikropłatnościami w Diablo 3. Możemy przyjrzeć się takiemu rozwiązaniu w niektórych regionach, ale nie mamy żadnych planów na wprowadzenie takiego systemu w Europie w najbliższym czasie” - czytamy na forum.

Nowy patch wprowadzi do gry wirtualną walutę Platinum, za którą będzie można nabyć między innymi bonusy zwiększające ilość zdobywanego doświadczenia lub kosmetyczne przedmioty zmieniające wygląd postaci, a także zwierzaki i portrety.

Twórcy zasugerowali, że za nową walutę gracze kupią też dodatkowe miejsca w skrytce i możliwość stworzenia większej liczby bohaterów.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami