Destiny pomoże wyszukać graczy do misji Heroic Strike

Długo oczekiwany matchmaking.

W najnowszej aktualizacji sieciowej strzelanki Destiny pojawi się opcja wyszukiwania graczy do tygodniowych misji typu Heroic Strike.

1

Tym samym studio Bungie wprowadza długo oczekiwany matchmaking, a nawet wymusza jego stosowanie - samotne przechodzenie tych scenariuszów nie będzie już możliwe.

Podobne zmiany nie zostaną wprowadzone do tygodniowych misji Nightfall Strike oraz do dwóch raidów, choć o opcję wyszukiwania graczy w tych trybach zabawy fani dopytują się już od dłuższego czasu.

„Chcieliśmy, by misje Heroic Strike były wyzwaniem dla gracza i jego znajomych, ale zaobserwowaliśmy, że te scenariusze nie wymagają takiego poziomu kooperacji” - wyjaśniają twórcy na blogu.

Projektant M.E. Chung dodał także, że zdaje sobie sprawę z próśb o wprowadzenie matchmakingu w innych typach zadań, ale studio pozostaje przy stanowisku, że w przypadku tych trudniejszych wyzwań kluczowa jest komunikacja.

Zmiany zostaną wprowadzone w aktualizacji 1.1.1, która znacząco zmieni także balans części broni, naprawi problem z amunicją do ciężkich karabinów czy usprawni interfejs w przypadku frakcji. Łatka powinna zadebiutować jeszcze w tym miesiącu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Microsoft chce "zachować Call of Duty na PlayStation"

Czy chodzi o wszystkie przyszłe części?

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

GTA 5 działa na Game Boyu z 1989 roku

Bez modyfikowania konsoli, ale ze specjalnym kartridżem.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami