The Charnel House Trilogy - zapowiedziano przygodówkę 2D

Trzy opowieści.

Niezależne studio Owl Cave zapowiedziało, że w kwietniu tego roku na Steamie ukaże się klasyczna gra przygodowa The Charnel House Trilogy.

2
Prawie jak PKP

Jak sugeruje sam tytuł, mamy do czynienia z trzema opowieściami w konwencji horroru, zebranymi w całość. Akcja toczy się w pociągu zmierzającym do miasteczka Augur Peak.

Pierwszy rozdział - Sepulchre - opowie o podróży doktora Harolda Langa, starającego się pozbierać własne wspomnienia, spotykając po drodze nietypowych współpasażerów.

Druga opowieść to historia młodej Alex Davenport, czekającej na przesyłkę, która ma zmienić jej życie. Ta część - zatytułowana Inhale - do prequel Sepulchre, rozgrywający się w mieszkaniu bohaterki.

Listę zamyka Exhale, ostatni rozdział opowieści. Alex budzi się w tajemniczym miejscu, starając się znaleźć spotkanego wcześniej doktora i dotrzeć do Augur Peak.

Jak przystało na klasyczną grę przygodową, akcję przedstawiono w dwóch wymiarach, z ręcznie rysowanymi tłami i „rozpikselowaną” oprawą. Do sterowania wystarczą wskazania myszy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami