Assassin's Creed Unity nie wymaga już aplikacji do otwierania skrzynek

AKTUALIZACJA: Także na PC.

Aktualizacja (20.02.2015): Przedstawiciele Ubisoftu poinformowali na oficjalnym forum dyskusyjnym, że łatka jest już dostępna na PC.

Patch nie należy do największych i obejmuje około 100 MB. Poniżej screen z aplikacji Uplay.

2

*

Aktualizacja: Łatka usuwająca konieczność korzystania z aplikacji mobilnej do otwarcia części skrzynek w Assassin's Creed Unity miała ukazać się na PC wczoraj, ale publikację opóźniono.

Ubisoft nie podaje, co jest przyczyną przesunięcia terminu. Nie znamy też nowej daty. Więcej informacji mamy poznać „wkrótce”.

*

Oryginalna wiadomość (19.02.2015): Najnowsza łatka do Assassin's Creed Unity pozwala graczom otworzyć wszystkie znalezione w świecie gry skrzynki, nawet te wymagające wcześniej odblokowania za pomocą aplikacji mobilnej czy strony Initiates.

1
Czas wrócić po niebieskie i złote skrzynki

Usługi te nadal będą dostępne, ale nie są już potrzebne do otwarcia niebieskich i złotych skrzyń - zapewniają twórcy na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Patch dostępny jest od wczoraj na PlayStation 4 i Xbox One, a dzisiaj trafi na PC.

Aplikacja towarzysząca na tablety i smartfony debiutowała w ubiegłym roku, razem z premierą gry. Decyzja o umieszczeniu w wirtualnym Paryżu skarbów zarezerwowanych dla użytkowników tego programu spotkała się jednak z krytyką graczy.

Patch numer 5 wprowadza także szereg innych poprawek w stabilności i płynności rozgrywki. Poprawiono też jeden błąd w drugiej misji w DLC Dead Kings czy drobne usterki podczas eksploracji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami