Dodatek Elemental Evil do Neverwinter zadebiutuje 17 marca

AKTUALIZACJA: Drobne opóźnienie.

Aktualizacja (14.03.2015): Perfect World Entertainment ogłosiło, że rozszerzenie Elemental Evil do Neverwinter ukaże się z opóźnieniem - 7 kwietnia.

„Staraliśmy się przeprojektować niemal wszystkie systemy, podnieść maksymalny poziom doświadczenia i wprowadzić nową klasę postaci. Nasze plany były bardziej ambitne niż się spodziewaliśmy” - wyjaśnia producent wykonawczy Rob Overmeyer.

Pierwotnie datę debiutu tego dużego dodatku ustalono na 17 marca.

*

Oryginalna wiadomość (18.02.2015): Firmy Cryptic Studios oraz Perfect World Entertainment ogłosiły, że 17 marca opublikują dodatek Elemental Evil do darmowej, sieciowej gry RPG Neverwinter.

Co ciekawe, w rolę przewodników po zawartości nowego rozszerzenia wcielą się Minsc i jego Miniaturowy Olbrzymi Chomik Kosmiczny Boo, znani bardzo dobrze fanom serii Baldur's Gate.

W grze zobaczymy nową klasę postaci - Paladyna - a maksymalny limit poziomów doświadczenia wzrośnie z 60. do 70.

Na graczy czekają też nowe zadania oraz umiejętności. Zadaniem będzie oczywiście pokonanie Pierwotnego Zła, z pomocą wspomnianego Misca oraz arcydruida Morningdawn.

Neverwinter to osadzona w świecie Forgotten Realms sieciowa gra RPG, koncentrująca się głównie na współpracy pomiędzy graczami. Na PC dostępna jest polska wersja językowa. W planach jest jeszcze konwersja na Xbox One.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami