Nowe DLC do Rock Band 3 sugeruje powrót serii

Jak feniks z popiołów.

Studio Harmonix ogłosiło, że opublikuje dwie nowe piosenki do Rock Band 3. Nie byłoby to nic nadzwyczajnego, gdyby nie ich tytuły.

1

Wybrano bowiem utwory „Rize of the Fenix” od Tenacious D oraz „Back to the Shack” zespołu Weezer. Obie nazwy sugerują powrót i odrodzenie.

„To wspaniałe piosenki ze świetnymi tytułami” - zauważył subtelnie Aaron Trites ze studia Harmonix we wpisie na oficjalnym forum.

Utwory zadebiutują dzisiaj na X360 oraz jutro na PlayStation 3.

To już drugi raz w czasie dwóch miesięcy, gdy rytmiczna gra zręcznościowa otrzymuje dodatkową zawartość - po niemal dwóch latach przerwy.

Co więcej, w styczniu Harmonix zachęcało graczy do wypełnienia ankiety, w której zadawano pytania na temat przyszłości serii.

Nieoficjalnie mówi się nie tylko o powrocie Rock Band, ale także konkurencyjnego Guitar Hero od Activision. Brak jednak jakichkolwiek konkretnych szczegółów.

Rock Band 3 ukazało się w 2010 roku, a deweloperzy - po 275 tygodniach z dodatkami - przygotowali dla całej serii łącznie ponad 3,5 tysiąca utworów od 1,4 tys. artystów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami