Kontrowersyjna gra akcji Hatred jednak ukaże się na Steamie

Tylko dla dorosłych.

Część graczy spekulowała, że polska strzelanka Hatred nie ukaże się w sprzedaży na Steamie, ze względu na otrzymanie w Stanach Zjednoczonych oznaczenia „tylko dla dorosłych” od organizacji ESRB.

1
I gwarna kafejka przy molo

Do zablokowania produkcji studia Destructive Creations jednak nie doszło, a kontrowersyjna pozycja pojawiła się już w sklepie Valve, na razie w formie wstępnej karty produktu.

Zamówienia przedpremierowe rozpoczęto na stronie gry już w styczniu, stąd wywnioskować można, że cena na Steamie będzie identyczna, w granicach 17 euro (ok. 72 zł).

Potwierdzono, że premiera planowana jest na drugi kwartał tego roku. Opublikowano także wymagania sprzętowe, ale te nie są jeszcze ostateczne, a zostały skopiowane z... Far Cry 4. „Jednego natomiast możemy być pewni - gra nie ruszy na kalkulatorze” - zapewniają deweloperzy (dzięki, Gry-Online).

Hatred zapowiedziano w październiku ubiegłego roku, a gra od samego początku wywołuje kontrowersje - głównym zadaniem będzie masakrowanie cywilów i służb porządkowych.

Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym. Twórcy przygotowują siedem otwartych lokacji oraz technologię umożliwiającą swobodne niszczenie elementów otoczenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami