Electronic Arts widzi „duże perspektywy” dla serii Dragon Age

BioWare planuje nowe licencje.

Electronic Arts przyznaje, że widzi „duże perspektywy” dla serii Dragon Age po sukcesie najnowszej odsłony.

1
Leliana wie już wszystko na temat następnej części

Menedżer zajmujący się finansami w amerykańskiej korporacji - Blake Jorgensen - przyznał na wczorajszej konferencji, że w tym roku nie powinniśmy spodziewać się kolejnej części, ponieważ stworzenie gry o takich rozmiarach wymaga czasu.

- W dłuższej perspektywie czasu jesteśmy bardzo podekscytowani - dodał (dzięki, Gamespot). - BioWare zdobyło wyróżnienia za grę roku na rozdaniu nagród DICE [właśnie za Inkwizycję - dop. red.].

- Jesteśmy podekscytowani tym sukcesem i tym, co możemy osiągnąć z takim zespołem. Myślę, że Dragon Age ma duże perspektywy.

EA ogłosiło już wcześniej, że Dragon Age: Inkwizycja to najbardziej udana premiera gry w historii BioWare, biorąc pod uwagę liczbę sprzedanych egzemplarzy.

Jorgensen ujawnił także, że studio ma w planach „kilka ekscytujących, nowych licencji”. Jedną z nich prezentowano już na targach E3 w ubiegłym roku. Możemy założyć, że menedżer nie mówił o Shadow Realms, które zostało anulowane.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami