Zestaw strzelanek Zombie Army Trilogy z datą premiery na PC, PS4 i Xbox One

Trzy gry z demonami i potworami.

Strzelanki z cyklu Nazi Zombie Army - bazujące na mechanice i silniku Sniper Elite - trafią już 6 marca w zbiorczym wydaniu na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

1
Strzelecka gromada

Zestaw zawiera Sniper Elite: Nazi Zombie Army 1 i 2 oraz całkiem nową, trzecią odsłonę cyklu, a także tryb Horde, gdzie zadaniem graczy będzie walka z kolejnymi falami przeciwników.

Można spodziewać się sporej dawki akcji i szaleństwa - nie zabraknie nieumarłych nazistów, demonów, kultystów, a także charakterystycznego strzelania z kamerą w zwolnionym tempie.

Twórcy przygotowują rozdzielczość 1080p na konsolach oraz osiem postaci do wyboru, w tym nowość - możliwość wcielenia się w kobietę.

Pierwsze Sniper Elite: Nazi Zombie Army ukazało się w lutym 2013 roku, a sequel wydano w październiku. Możliwa jest samotna zabawa, ale także kooperacja dla maksymalnie czterech osób, z celami do wykonania - na wzór Left 4 Dead.

Posiadacze dwóch pierwszych odsłon mogą liczyć na 60 procent zniżki na Steamie. Jedna gra w blibliotece to 30-procentowa promocja.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Microsoft wskrzesi stare gry Activision? Phil Spencer o potencjalnych powrotach

Deweloperzy otrzymają więcej swobody w pracy nad różnorodnymi markami.

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami