Dark Souls 2 zadziała w 1080p i 60 FPS na PlayStation 4 i Xbox One

Zmieniono też rozmieszczenie wrogów.

Bandai Namco potwierdziło, że Dark Souls 2: Scholar of the First Sin zadziała na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w rozdzielczości w 1080p, przy 60 klatkach na sekundę.

Nowa wersja otrzyma także usprawnione oświetlenie oraz filmowy filtr obrazu. Serwis IGN przygotował porównanie, zestawiając oryginalne edycje PC i PlayStation 3 z PS4.

To nie wszystkie modyfikacje. Poinformowano również, że zmieni się rozmieszczenie części przeciwników, więc gracze nie będą mogli bazować tylko na pamięci. Wrogowie będą teraz bardziej agresywni i podążą za prowadzoną postacią nawet przez bramy z mgły.

Pozostałe innowacje to całkiem nowe, opcjonalne zakończenie z własnym bossem, które zostało wprowadzone już wczoraj w darmowej aktualizacji Dark Souls 2 także dla posiadaczy podstawowych wersji gry.

Scholar of the First Sin ukaże się na początku kwietnia na PC, PlayStation 3 i X360 oraz - po raz pierwszy - na PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami