Witaj w Pracy - nowy dodatek do The Sims 4 wprowadza trzy zawody

Doktor, policjant i naukowiec.

Electronic Arts poinformowało, że jeszcze w kwietniu wyda dodatek Witaj w Pracy do The Sims 4, wprowadzając nowe zawody i inne atrakcje.

1
To chłopiec!

Twórcy szykują trzy kariery, związane z taką samą liczbą „lokali zawodowych”. Simy będą mogły zostać policjantami, doktorami i naukowcami.

Ta pierwsza profesja pozwoli awansować od kadeta aż do komendanta policji. Lekarze zajmą się pacjentami, przeprowadzą operacje, a nawet odbiorą poród. Ostatnia ścieżka kariery wiąże się z wynalazkami, takimi jak „miotacz Sim-promieni”.

Kolejna innowacja to możliwość założenia własnej firmy handlowej: piekarni, butiku z modą, galerii sztuki czy księgarni. Trzeba będzie zarządzać pracownikami i towarem.

Wspomniane lokale zawodowe zaoferują nowe interaktywne obiekty. Odwiedzimy szpital, posterunek policji i laboratorium naukowe. Sklepy znajdziemy w dzielnicy handlowej.

W dodatku Witaj w Pracy pojawią się też kolejne umiejętności, w tym fotografowanie i pieczenie. Ostatnia z wymienionych innowacji to wizyta kosmitów, z odkrywaniem ich „tajemniczego świata” włącznie.

Cenę rozszerzenia ustalono na 120 zł. Wymagana jest także kopia The Sims 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami