Witaj w Pracy - nowy dodatek do The Sims 4 wprowadza trzy zawody

Doktor, policjant i naukowiec.

Electronic Arts poinformowało, że jeszcze w kwietniu wyda dodatek Witaj w Pracy do The Sims 4, wprowadzając nowe zawody i inne atrakcje.

1
To chłopiec!

Twórcy szykują trzy kariery, związane z taką samą liczbą „lokali zawodowych”. Simy będą mogły zostać policjantami, doktorami i naukowcami.

Ta pierwsza profesja pozwoli awansować od kadeta aż do komendanta policji. Lekarze zajmą się pacjentami, przeprowadzą operacje, a nawet odbiorą poród. Ostatnia ścieżka kariery wiąże się z wynalazkami, takimi jak „miotacz Sim-promieni”.

Kolejna innowacja to możliwość założenia własnej firmy handlowej: piekarni, butiku z modą, galerii sztuki czy księgarni. Trzeba będzie zarządzać pracownikami i towarem.

Wspomniane lokale zawodowe zaoferują nowe interaktywne obiekty. Odwiedzimy szpital, posterunek policji i laboratorium naukowe. Sklepy znajdziemy w dzielnicy handlowej.

W dodatku Witaj w Pracy pojawią się też kolejne umiejętności, w tym fotografowanie i pieczenie. Ostatnia z wymienionych innowacji to wizyta kosmitów, z odkrywaniem ich „tajemniczego świata” włącznie.

Cenę rozszerzenia ustalono na 120 zł. Wymagana jest także kopia The Sims 4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami