Arcania: The Complete Tale zmierza na PS4

Zestaw z Arcania: Gothic 4 i dodatkiem Arcania: Fall of Setarrif.

Nordic Games potwierdziło, że opublikuje zestaw Arcania: The Complete Tale w wersji na konsole PlayStation 4. Nie podano jeszcze daty premiery.

1

Zbiorcze wydanie - dostępne już na PlayStation 3 i X360 - obejmuje grę Arcania: Gothic 4 wraz z dodatkiem Arcania: Fall of Setarrif. Jak informuje serwis Videogamer, nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie ewentualnej premiery na Xbox One.

Gothic 4 ukazał się w 2010 roku, lecz nie zdobył przychylnych ocen. Krytykowano między innymi brak tradycyjnych trenerów, czy postacie nie reagujące na poczynania bohatera i zmiany w systemie gildii. Spłycony został też rozwój postaci, a walka była mniej angażująca.

Mechanika rozgrywki oferuje klasyczne elementy gatunku action RPG, z widokiem zza pleców postaci, punktami doświadczenia i zadaniami pobocznymi.

Fabuła opowiada o bohaterze poszukującym zemsty za atak na rodzinną wieś. W toku opowieści odkrywamy jednak znacznie potężniejsze złe moce.

Arcania: Fall of Setarrif wydano rok później. Dodatek wprowadził kolejny rozdział opowieści.

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami