Zapowiedziano darmową grę Sonic Runners na platformy mobilne

Z mikropłatnościami, rzecz jasna.

Sega zapowiedziała grę Sonic Runners - informuje Polygon powołując się na artykuł z Famitsu. Nowa produkcja Sonic Team to tytuł Free to Play na platformy mobilne.

sr
W prawo, zawsze w prawo...

Runners będzie grą dwuwymiarową, podobną do klasycznych gier z niebieskim jeżem. Jedyne zaprezentowane materiały to niewielki screenshot.

Rozgrywka będzie nieskomplikowana, do zabawy ma nawet wystarczyć jedna dłoń - zadaniem użytkownika jest uderzanie w ekran w odpowiednim momencie, by Sonic podskoczył. Plansze są zaprojektowane tak, by ukończenie ich trwało maksymalnie 2 minuty.

Tytuł zaoferuje mikropłatności, choć nie wiadomo jeszcze jakiego typu. Sonic Runners zadziała na smartfonach iPhone 4s lub nowszych modelach od firmy Apple, a także na telefonach z Androidem w wersji co najmniej 2.3.

W ubiegłym tygodniu Sega informowała, że zwolni około 300 pracowników w wyniku restrukturyzacji. Firma skupi się na produkcjach sieciowych oraz grach na urządzenia mobilne.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami