Opóźniono premierę DLC Ancient Labyrinth do Lords of the Fallen

Twórcy pracują nad patchem do gry.

Studio CI Games poinformowało, że planowana na styczeń premiera DLC Ancient Labyrinth do Lords of the Fallen została przełożona, ponieważ twórcy chcą wydać dodatek razem z kolejną aktualizacją gry.

Polska firma zapewnia na Twitterze, że rozszerzenie „prawdopodobnie” zadebiutuje jeszcze w lutym. Nową datę mamy poznać „wkrótce”.

„Jak wiecie, mieliśmy wydać Ancient Labyrinth w styczniu, razem z patchem” - wyjaśniają deweloperzy. „Nie chcemy publikować DLC bez tych poprawek.”

Ancient Labyrinth skoncentruje się nie tylko na walce z nowymi przeciwnikami, ale również na rozwiązywaniu zagadek logicznych w tytułowym labiryncie. Poznamy więcej szczegółów na temat przeszłości głównego bohatera - Harkyna - a także pokonamy bossa, którego umiejętności będą zmieniały się w trakcie potyczki.

Dodatek zaoferuje jedno zadanie główne, ale także szereg misji pobocznych od nowych postaci niezależnych. Nie zabraknie też kolejnych elementów wyposażenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami