Pełna wersja symulatora Take On Mars ukaże się w czerwcu

Ujawniono plany na ten rok.

Studio Bohemia Interactive opublikowało harmonogram prac nad symulatorem Take On Mars. Pełna wersja tej produkcji zadebiutuje w czerwcu, tylko na PC. Testy beta rozpoczną się w kwietniu.

2
Harmonogram prac

Od 1 sierpnia ubiegłego roku projekt dostępny jest w programie Early Access na Steamie. W grze wcielamy się w astronautę podbijającego tytułową planetę - także za pomocą zdalnie sterowanych łazików.

Jeszcze na styczeń planowane jest wprowadzenie modułu kooperacji - zaczniemy od prostego lądownika, drukarki 3D i skromnych zasobów.

W lutym w grze pojawi się sieciowa rywalizacja, gdzie gracze będą konkurować o surowce. W tym samym miesiącu twórcy zaimplementują kompletne elementy sztuki przetrwania, takie jak pożywienie, woda, ciepło, sen, promieniowanie czy możliwość sadzenia roślin.

Bazę zbudujemy za pomocą paneli, które umieścimy w odpowiednich miejscach, tworząc ściany i sufity. Zadbamy o odpowiednią atmosferę, zasadzimy roślinki, a po czasie zbierzemy także plony.

Marzec zakończy się dodatkiem w postaci kampanii fabularnej, opowiadającej o załogowej misji na Marsa. W kwietniu gra wkroczy w fazę testów beta, a cały miesiąc zostanie przeznaczony na poprawki, usuwanie błędów i szlifowanie szczegółów.

Następnie - pod koniec maja - deweloperzy dodadzą samouczki w formie materiałów wideo. Pełna wersja planowana jest na czerwiec.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami