Testy Battlefield Hardline rozpoczną się 3 lutego - raport

Ujawnia email od EA.

Kolejna faza testów beta sieciowego trybu strzelanki Battlefield Hardline rozpocznie się 3 lutego - wynika z emaili wysłanych przez Electronic Arts do części YouTuberów z programu Ronku.

1

„Jeśli jeszcze nie słyszeliście, beta Battlefield Hardline startuje 3 lutego, z zadaniami do wykonania na YouTube i Twitchu” - napisano w wiadomości (dzięki, Reddit).

Informacje wydaje się potwierdzać usunięta już data, opublikowana w sklepie Xbox Store.

Ronku to pogram dla twórców materiałów wideo, w ramach którego EA płaci za promowanie swoich gier.

Jak potwierdzono już wcześniej, testy odbędą się na wszystkich platformach, czyli PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Twórcy nie planują wprowadzania maksymalnego limitu poziomów doświadczenia, więc system postępów będzie przypominał ten z pełnej wersji, debiutującej 17 marca.

„Choć to tylko mała próbka pełnej wersji, to chcemy, by gracze mogli się rozgościć” - wyjaśniał Steve Papoutsis, szef Visceral.

„Szczerze mówiąc to chcemy, byście grali w tę betę do oporu. Potrzebujemy tego. Ten test uczyni grę lepszą i pomoże nam w zorganizowaniu stabilnej premiery, na jaką zasługujcie.”

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami