Gra przygodowa Dead Synchronicity opowie o człowieku bez przeszłości

Mroczny świat w 2D.

Hiszpańskie Fictiorama Studios kończy prace nad mroczną grą przygodową Dead Synchronicity. Produkcja ma ukazać się „na początku tego roku”, na PC i Maca.

Projekt z podtytułem Tomorrow Comes Today to pierwsza część sagi Dead Synchronicity. Głównym bohaterem jest cierpiący na amnezję Michael. Postać stara się rozwikłać zagadkę własnej przeszłości i zbadać wydarzenia, które doprowadziły świat do ruiny.

Ziemia została zniszczona przez tajemniczy ciąg katastrof naturalnych. Następnie nie mniej dziwna epidemia zamieniła ocalałych w istoty o nadprzyrodzonych mocach, których ciała rozkładają się ostatecznie w krew. Bohater musi się pośpieszyć, by nie podzielić tego losu.

Twórcy postawili na klasyczną oprawę 2D z ręcznie rysowanymi tłami i mechanikę point and click. Podczas przygody znajdziemy anomalie czasowe, obozy koncentracyjne, nadnaturalne fenomeny, brutalne śmierci i trudne zagadki.

Produkcja została sfinansowana na Kickstarterze w kwietniu ubiegłego roku, ale w październiku znaleziono wydawcę - Daedalic Entertainment.

W planach na przyszłość są jeszcze konwersje na Linux i iPady. Poniżej kilka nowych screenów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami