Kickstarter: ruszyła zbiórka pieniędzy na Car Mechanic Simulator 2015

Szczegółowe modele, nowe auta i aukcje.

Polskie studio PlayWay rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na Car Mechanic Simulator 2015. Twórcy chcą pozyskać na Kickstarterze co najmniej 20 tysięcy dolarów kanadyjskich.

1
Modele aut mają być bardziej szczegółowe, z tuningiem karoserii włącznie

Symulator jest bezpośrednią kontynuacją produkcji z ubiegłego roku, a twórcy planują teraz rozbudować serię, dodając kolejne opcje, narzędzia, samochody i części.

Ponownie wcielimy się w mechanika. Sprawdzimy nie tylko silniki, ale także układy wydechowe, zawieszenie, hamulce i inne elementy. Ważne jest także dbanie o diagnostykę i wnętrza pojazdów. Klienci mogą zażyczyć sobie także wykonanie modyfikacji aut.

W odróżnieniu od poprzedniej odsłony, misje o różnym poziomie trudności będą teraz generowane losowo, a gracz może wykonać dowolną ich liczbę.

Inne nowości to możliwość zmiany wyglądu posiadanego warsztatu oraz aukcje samochodów, gdzie kupimy zdezelowanego grata, by po gruntownym remoncie sprzedać go z zyskiem lub dodać do kolekcji.

W planach są dużo bardziej szczegółowe modele aut, składające się teraz z ponad 200 interaktywnych części, w tym kompletny silnik, wnętrze i karoseria.

Premierę zaplanowano na lipiec 2015 roku, na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami