Dying Light żartuje z „jaskini skarbów” z Destiny

Jest też potężny EXPCalibur.

Gra akcji Dying Light zawiera interesujące nawiązanie do „jaskiń skarbów” z Destiny, gdzie gracze mogli w łatwy sposób pozyskać przedmioty w tej sieciowej strzelance.

1
Tak było w Destiny

Mechanika polegała na staniu przed jaskinią i eliminowaniu odradzających się bez końca wrogów. Jak się okazuje, podobną lokację znaleziono w grze Techlandu.

Po wejściu do jaskini znajdziemy górę szczątków (jak w Destiny), a na ekranie wyświetli się wiadomość: „Your destiny is to build your legend (and get loot).” („Twoim przeznaczeniem jest zbudowanie swojej legendy. I znalezienie przedmiotów.”)

Następnie - jak informuje użytkownik serwisu Reddit - w lokacji pojawi się sporo zombie. Po ich wybiciu na ekranie pokazuje się kolejna wiadomość: „Wystarczy! Opublikowano patch 1.0.2! Róbcie zadania!”

Inny ze znalezionych w Dying Light żartów jest nieco bardziej przydatny - na jednej z małych wysepek umieszczono bowiem potężny miecz EXPCalibur.

Gra ukazała się wczoraj w dystrybucji cyfrowej, lecz na edycję pudełkową musimy poczekać w Polsce do piątku.

Poniżej wideo z jaskini skarbów (od 1:35) i pomoc w zdobyciu EXPcalibura.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami