Ujawniono Dragon's Dogma Online

AKTUALIZACJA: Opublikowano pierwszy trailer i screeny.

Aktualizacja (29.01.2014): Capcom opublikował pierwszy zwiastun Dragon's Dogma Online, prezentując sporych rozmiarów smoka, walkę w kooperacji dla kilku osób czy główne miasto.

Poniżej można też znaleźć pierwsze screeny z gry.

*

Oryginalna wiadomość (27.01.2014): Capcom ujawnił, że pracuje nad Dragon's Dogma Online - nową produkcją MMO z akcją w świecie fantasy.

1

Informacje opublikowano w magazynie Famitsu. Tłumaczenie użytkownika forum dyskusyjnego NeoGAF mówi o produkcji Free to Play, z naciskiem na akcję i z elementami RPG.

Platformy docelowe to PC, PlayStation 3 i PS4. Producentem wykonawczym jest Hiroyuki Kobayashi, odpowiedzialny za pierwszą część Dragon's Dogma.

Jak wskazuje nazwa, mamy do czynienia z tytułem sieciowym, z otwartym światem i lobby dla maksymalnie stu osób. Gracze mogą tworzyć grupy składające się maksymalnie z czterech postaci i wspólnie wykonywać zadania. W większych raidach miejsce znajdzie ośmiu bohaterów.

Przedstawiciel Capcomu poinformował Eurogamer, że nie ma obecnie planów na wydanie Dragon's Dogma Online za Zachodzie.

Gra Dragon's Dogma zadebiutowała w 2012 roku, a wersja z podtytułem Dark Arisen zawiera jednocześnie podstawową wersję gry, liczne udogodnienia względem oryginału oraz nową fabułę. Tytuł dostępny jest na konsole X360 i PS3. Jest to jednak produkcja fabularna, z ograniczonymi opcjami sieciowymi.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami