Film The Last of Us z „istotnymi zmianami” w stosunku do gry

Ton oraz przesłanie opowieści mają pozostać wierne oryginałowi.

Neil Druckmann z Naughty Dog zdradził, że film The Last of Us będzie momentami dosyć znacznie odbiegał od wydarzeń przedstawionych w grze. Pomimo to, całość ma pozostać stosunkowo wierna materiałowi źródłowemu.

- Są pewne istotne zmiany, ale ton historii oraz przesłanie są wystarczająco wierne grze wideo - powiedział deweloper w rozmowie z serwisem Game Informer.

Druckmann - dyrektor kreatywny The Last of Us - jest autorem filmowego scenariusza. Stwierdził, że prace przebiegają płynnie i bez przeszkód.

Cały czas nie wiadomo kto zajmie się reżyserują, a także kto wcieli się w Joela oraz Ellie. Maisie Williams - Arya z „Gry o Tron” - przyznała jakiś czas temu, że jest zainteresowana rolą nastolatki.

Neil Druckmann pracuje obecnie także nad grą Uncharted 4: A Thief's End. Jest głównym producentem czwartej odsłony cyklu. Deweloper potwierdził też, że nie zajmuje się scenariuszem do filmu Uncharted.

Data premiery filmowej adaptacji The Last of Us pozostaje nieznana.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami