Cdp.pl poszerza ofertę sklepu

Gry, filmy, muzyka, książki i inne.

Spółka Cdp.pl poinformowała, że zamierza od jutra znacznie poszerzyć ofertę w swoim sklepie internetowym.

2

Firma planuje sprzedaż cyfrową i wysyłkową ponad 40 tysięcy produktów w wielu kategoriach: gry wideo, filmy, muzyka, książki, gry planszowe i karciane, produkty kolekcjonerskie i hobbystyczne czy „wybrana oferta sprzętowa”.

Zmianie ulegnie także wygląd sklepu. Pojawią się też nowe formy płatności, z bitcoinami włącznie.

„Nowe Cdp.pl to bardzo ambitny projekt. Zależało nam na stworzeniu czegoś więcej niż kolejnego sklepu dystrybutora z grami, książkami czy muzyką” - komentuje Michał Gembicki, dyrektor generalny Cdp.pl.

„Stawiamy też na wydajną logistykę. Dbamy o każdy szczegół i dlatego można u nas zamawiać towary z dostawą jeszcze tego samego dnia. Chcieliśmy sięgnąć po wszystkie nowoczesne rozwiązania, które naszym zdaniem pozwolą z powodzeniem konkurować z największymi projektami e-commerce na polskim rynku.”

Nowa wersja sklepu zadebiutuje jutro, 23 stycznia.

Sklep Cdp.pl jeszcze do niedawna był częścią CD Projektu, ale w listopadzie sprzedano pakiet kontrolny, a działalność przejęli wieloletni pracownicy, a zarazem obecni członkowie zarządu. Więcej o planach firmy na przyszłość znaleźć można w naszym artykule z grudnia.

1
Miejmy nadzieję, że zadziała nie tylko na sprzęcie Apple

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami