Fable Legends także na PC z Windows 10

Plus: Streaming rozgrywki z Xbox One na komputer lub tablet.

Fable Legends od Lionhead Studios trafi na PC z systemem Windows 10 - poinformował dziś Phil Spencer, szef marki Xbox, na konferencji Microsoftu.

1

Możliwa będzie wspólna rozgrywka z użytkownikami Xbox One.

Nowa odsłona cyklu umożliwi rozgrywkę w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy, którzy wcielą się w herosów. Jeden użytkownik przejmie kontrolę nad głównym przeciwnikiem i postara się przeszkadzać śmiałkom. Fabułę umieszczono w 400 lat przed wydarzeniami z pierwszej części serii.

Poza tym, Spencer przedstawił także aplikację Xbox dla Windows 10. Program zapewni dostęp do społeczności Xbox, listy znajomych i zawartości, którą zdecydowali się podzielić.

Dzięki aplikacji, posiadacze konsoli Xbox One będą mogli w dowolnym momencie przesyłać rozgrywkę na inne urządzenie z systemem Microsoftu. Możliwe będzie chociażby kontynuowanie rozgrywki w Forza Horizon 2 na tablecie.

Aplikacja pozwoli także na nagrywanie i udostępnianie fragmentów rozgrywki z dowolnej gry na platformie Steam. Możliwe będzie nawet udostępnianie ostatnich 30 sekund rozgrywki - podobnie jak na konsoli Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami