Twórcy Rock Band proszą o opinie na temat ewentualnej kontynuacji

Ocena dostępnych w grze opcji.

Studio Harmonix - twórcy rytmicznych serii Rock Band czy Guitar Hero - proszą graczy o zabranie głosu w ankiecie na temat opcji dostępnych w ewentualnej kontynuacji Rock Band.

1

Twórcy pytają o to, w jakie tytuły z serii graliśmy, który był w naszej opinii najlepszy, jaka jest nasza preferowana platforma i czy posiadamy już jakieś plastikowe instrumenty i DLC.

Na trzeciej stronie umieszczono prośbę i uszeregowanie opcji, które pragniemy zobaczyć w ramach „nowego doświadczenia Rock Band”.

Wymieniono między innymi kampanię, listy najlepszych wyników, lokalny i sieciowy multiplayer, regularne aktualizacje, możliwość tworzenia postaci, lekcje gry, kompatybilność z istniejącymi DLC i kontrolerami czy nowe dodatki.

Deweloperzy chcą wiedzieć, czy jesteśmy gotowi na zakup gry z instrumentem w zestawie, czy wolimy nabyć sam tytuł.

Studio zapewnia, że ankieta nie oznacza rozpoczęcia prac nad nową odsłoną popularnej kilka lat temu serii, a jest jedynie próbą dowiedzenia się, jakie są nastroje graczy (dzięki, Gamespot).

Rock Band 3 ukazało się w 2010 roku, a deweloperzy - po 275 tygodniach z dodatkami - przygotowali dla całej serii łącznie ponad 3,5 tysiąca utworów od 1,4 tys. artystów. Ostatnio gra „wróciła do życia” po niemal dwóch latach przerwy - opublikowano nowe DLC.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami