Xbox One otrzyma w lutym przezroczyste kafelki i Game Hubs

Nowości w kolejnej aktualizacji.

Microsoft wznawia regularne aktualizowanie oprogramowania konsoli Xbox One, ujawniając szczegóły, które posiadacze sprzętu zobaczą w lutym.

1

Osoby z dostępem do programu beta mogą testować zmiany już teraz, reszta musi poczekać do początku przyszłego miesiąca. Jedna z innowacji to przezroczyste kafelki na ekranie domowym, ujawniające większy obszar tła.

Największym dodatkiem są jednak strony Game Hubs, grupujące informacje na temat przechodzonych gier: statystyki, listy najlepszych wyników, osiągnięcia i postępy w ich zdobywaniu, szczegóły na temat DLC czy materiały wideo od naszych znajomych i społeczności.

Dla użytkowników korzystających z kablówki i dekoderów podpiętych do konsoli przygotowano także możliwość podejrzenia popularnych programów w nowej zakładce - „trending”.

Pojawi się też opcja transmisji programów TV na urządzenia z Androidem i Windows Phone, ale tylko w przypadku podpiętego do Xbox One tunera telewizyjnego.

Listę nowości zamyka zintegrowanie konsoli z najnowszymi modelami telewizorów.

Poniżej podsumowanie aktualizacji w formie wideo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami