Turnieje pod egidą Microsoftu: Call of Duty i Forza Motorsport 5

Ten drugi otwarty dla wszystkich.

Microsoft szykuje w najbliższej przyszłości dwa turnieje, rozgrywane na konsolach Xbox One. Najlepsi gracze Call of Duty: Advanced Warfare zmierzą się w Mistrzostwach Świata, a wszyscy zainteresowani mogą przystąpić do zmagań w Forza Motorsport 5.

Pierwszy turniej odbędzie się w dniach 27-29 marca w Los Angeles, z transmisją finałów na żywo w Xbox Live. O pulę miliona dolarów powalczą 32 drużyny z całego świata.

Najpierw odbędą się eliminacje, a klany fanów Call of Duty: Advanced Warfare mogą rejestrować się na oficjalnej stronie organizacji MLG.

Tymczasem w dniach 9 - 16 stycznia odbędą się zapisy do otwartego turnieju w Forza Motorsport 5, gdzie nagrody pieniężne wyniosą łącznie 3 tysiące złotych.

Turniej rozpocznie się 16 stycznia o godzinie 20. Zawody zostaną rozegrane w drabince pojedynczej eliminacji. Nie będą to rozgrywki jednodniowe, a liczba rund będzie uzależniona od zapisanych graczy.

„Każda runda gier zostanie rozegrana na innej trasie i innym samochodem. Wyścig składać się będzie z dwóch okrążeń” - napisano w informacji prasowej. Zapisy ruszyły na stronie ESL.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami